Navigace:Média / Fotogalerie

Fotogalerie


Fotogalerie: Brno Inline Grand Prix 2010

Přinášíme pár fotografií ze závodů Brno Inline Grand Prix 2010. Fotografie jsou ze sprintu na 150 m a z maratónu.

Fotogalerie: Nestlé Tour - Ostrava (WIC)

Fotogaleire z ostravského závodu seriálu LifeInline 2009, který byl zařazen také do seriálu World Inline Cup 2009.

Brno: První jízda městem v roce 2009

První letošní jízda ulicemi Brna se konala v sobotu 18.4.2009. Organizátoři pro tentokrát zvolili osvědčenou trasu od Domu dětí a mládeže v Lužánkách po ulicích Lidické, Štefánikově a Palackého třídě. Ačkoliv předpovědi počasí celý týden hrozily trvalým deštěm a přívalovými srážkami, počasí se vydařilo. Jízdy se zúčastnilo asi 150 bruslařů, kteří si zmíněnou trasu za doprovodu policie objeli hned dvakrát.

Pokud jste tam byli, poptěšte se naší fotogalerií. A pokud ne, tak se jí nechte zlákat na další jízdu, která se bude konat přibližně za měsíc. Dle slov organizátorů nebude vedena středem města, ale na jeho okraji. Zato však po skvělém povrchu a bude mnohem svižnější.

Fotogalerie: Brno Inline Grand Prix 2008

Přinášíme vám několik fotografií z brněnského závodu Brno Inline Grand Prix 2008, který se konal v sobotu 30. 8. 2008. Tato fotogalerie zobrazuje odpolední část akce, především pak mistrovský půlmaratónský závod a předávání cen vítězům.

Fotogalerie: Napajedla (1), 31.5.2008

Krásné počasí, krásné závody, spousty závodníků, diváků, heroické výkony, bohatý doprovodný program... To vše jsme pro vás pochytali do fotoaparátu. Fotek je moc a času je teď málo, takže vám prozatím nabízíme jen pár fotek (především z půlmaratónu) a někdy v budoucnu ještě zveřejníme i ostatní fotky v rozsáhlejší fotogalerii.

Fotogalerie: Brněnský automotodrom, 30.5.2008

Pojďte se s námi nakouknout, jak to vypadá na veřejných inline jízdách na brněnském automotodromu. Na rozdíl od první jízdy bylo tentokrát nádherné slunečné počasí. A bruslařů se sjelo veliké množství. Sešlo se zde pestré spektrum inlajnistů od naprostých začátečníků až po zkušené závodníky. A přesto, že na okruhu bylo oproti minulé jízdě hustěji, všichni se na dráhu bezpečně vešli a panovala zde pohodová atmosféra. Ostatně, posuďte sami....

První inline jízda na brněnském automotodromu

Tak jsme se konečně dočkali. Brněnský automotodromu byl 18.5.2008 poprvé zpřístupněn bruslařské veřejnosti. Na závodním okruhu byl nedávno položen zbrusu nový povrch. A v rámci slavnostního otevření areálu po rekonstrukci byli vpuštěni na dráhu i inline bruslaři.
Před vlastním vstupem na trať bylo nutno vyplnit formulář, ve kterém (stručně řečeno) na sebe bere bruslař veškerou zodpovědnost za škody, které se mu během bruslení stanou. Každý, kdo podepsal, byl označkován razítkem. U brány před vjezdem na trať postavili svou mobilní půjčovnu bruslí Rollerblade pánové z firmy HeliaSport. Kromě bruslí zde půjčovali i chrániče a přilby (ty jsou na trati povinné).

Fotogalerie: Vídeňský inline maratón

V pátek 15. 6. 2007 a v sobotu 16. 6. 2007 se ve vídeňském Prateru konal již 5. ročník inline závodů s názvem Austria Skate Marathon. V pátek závodila školní mládež na tratích o délce 500 m a 1000 m. V sobotu pak závodili starší závodníci na těchto tratích: Fun Run na 10,5 km, Fitness 21 km a Marathon 42,195 km pro kategorie speed muži, speed ženy, hobíci.
Trať vedla především centrální alejí parku z jednoho konce na druhý, ale procházela i středem známého lunaparku a vedla kolem světoznámého vídeňského obřího kola. Jeden okruh měřil 10,5 km.
 

Fotogalerie: Otrokovice 2006

V rámci běžeckých závodů Memoriál Dr. Podmolíka se v sobotu 28. října 2006 v Otrokovicích konal již poněkolikáté i inline závod, který se letos stal také zakončením seriálu závodů Českomoravský pohár Windows Vista 2006. Závodilo se na tratích v délce 9 a 21 km. Součástí 21 km závodů byl i štafetový závod družstev. Výsledky můžete nalézt na stránkách ChampionChip Česká republika. Konečné výsledky poháru jsou zveřejněny na adrese http://www.inlajn.cz/46-konecne-poradi-ceskomoravskeho-poharu-windows-vista. Po skončení akce se organizátoři závodu, organizátoři poháru Windows Vista i někteří závodníci odebrali do hospůdky na tzv. Dokluznou - tedy na slavnostní ukončení inline sezóny 2006.

Fotogalerie: Opavská brusle a bruslička 2006

V neděli 1. října 2006 se v Opavě konal již poněkolikáté inline závod Opavská brusle a bruslička. Tentokrát však na zbrusu nových inline stezkách v opavských Městských sadech. Zde se závodilo na tratích o délce 600 m až 21 km. Z této podařené akce Vám nyní přinášíme rozsáhlou fotogalerii. Fotografie jsou řazeny chronologicky. Pokud byste chtěli některou fotografií získat v plné kvalitě (2240 x 1680), napište nám na adresu redakce@inline-online.cz.
Podrobné informace o této akci najdete na stránkách pořadatele na adrese http://www.sportovnikurzy.cz/.

Poslední komentáře