Navigace:Fórum / Poradna / tachometr

tachometr


Autor:korgarZveřejněno:28 Červenec 2009

chtel bych se zeptat na to jestli existuje nejaky tachometr na inline aby ukazoval ryclost, km atd...

Tagy

Navigační modul (cca 1000,- Kč) a mobil se Symbianem, nebo jiným OS - to už kdekdo má. Splní všechna přání, nejen tachometruje, ale i naviguje (třeba k nejbližší ambulanci)

Computery založené na snímání pohybu magnetu vloženého do kolečka (podobně jako u bicyklu) byly svého času populární. Při téhle metodě nejsou ovšem výsledky úplně 100%, je otázka, kolik přidat na fázi, kdy se kolečka na zdvižené brusli dotáčejí, kolik ubrat na opotřebování koleček, kolik ubrat na šikmost záběru... Ale viděl jsem pečlivý test - na oválu, do kopce, s kopce, různé povrchy atd. - a rozdíl byl kupodivu jen o jednotlivá procenta.
Zkus třeba www.microsport.cz, je jich ale víc taky dobrých.
Ale kdybych měl víc peněz, asi bych spíš šel do nějakého GPS. Pokud nejezdíš mezi baráky nebo pod stromy.

GPS je naprosto super, měří aktuální, maximální, průměrnou rychlost, vzdálenost, zaznamená projetou trasu, čas pohybu, čas stání... Stačí jen zapnout a strčit například do ledvinky. Navíc nemůžete zabloudit. Kvalitní GPS navigují (měří) i v horším terénu (lese, ve městě apod.) Nicméně takováto kvalitní, navíc mechanicky odolná GPS je dost drahá záležitost. Já používám k naprosté spokojenosti Garmin Oregon 300, což je cca 10.000 Kč...

Poslední komentáře