Navigace:Buďte u zrodu rychlobruslařského klubu v Brně!

Buďte u zrodu rychlobruslařského klubu v Brně!


Autor:marbaZveřejněno:01 Březen 2007

V pátek 2.3.2007 ve 14.00 bude v Brně slavnostně otevřen nový stadion - Hokejová hala mládeže. Při té příležitosti bude také zahájena činnost nového rychlobruslařského klubu. Slavnostní akce, která bude probíhat po celé odpoledne, se přes "telemost" z Calgary zúčastní i její patroni: reprezentační trenér Petr Novák, rychlobruslařka Martina Sáblíková, a v Brně také premiér ČR Mirek Topolánek. 

V pátek 2.3.2007 ve 14.00 bude v Brně slavnostně otevřen nový stadion - Hokejová hala mládeže. Při té příležitosti bude také zahájena činnost nového rychlobruslařského klubu. Slavnostní akce, která bude probíhat po celé odpoledne, se přes "telemost" z Calgary zúčastní i patroni akce: reprezentační trenér Petr Novák, rychlobruslařka Martina Sáblíková, a v Brně také premiér ČR Mirek Topolánek.

Zdá se, že se tímto v Brně začínají "stojaté" vody rychlobruslení pořádně čeřit, protože je velká naděje, že zde bude nově postavena víceúčelová sportovní hala i s dlouhou ledovou dráhou. Právě se totiž zpracovávají návrhy pro dvě takovéto stavby. Nový rychlobruslařský klub hodlá prozatím trénovat v právě otevírané Hokejové hale mládeže, v letní sezóně samozřejmě na inline bruslích a kolech.

Trenéři klubu - Věra Břínková a Jiří Dohnal - zvou všechny zájemce o členství v klubu z řad mládeže i dospělých právě na páteční akci. Zváni jsou samozřejmě i ostatní sportovní nadšenci ze široké veřejnosti. Nezapomeňte si s sebou vzít jakékoliv brusle (tedy ty na led), bude pro vás přichystáno volné bruslení i bruslařské soutěže.

Online videopřenos z této akce můžete sledovat na internetových stránkách firmy ChampionChip.cz.

Kompletní program akce:

  • 14:00 otevření stadiónu (ředitel p. Fadrný); moderovaný program
  • 14:30 – 15:30 volné veřejné rozbruslení (vstup volný)
  • 15:30 – 15:40 ukázky různých stylů bruslení i bruslí a výbavy
  • 15:40 přivítání účastníků a čestných hostů
  • 15:45 začátek veřejných závodů v rychlém bruslení
  • 16:00 pokus o „telefonický most“ Brno – Calgary, u telefonu v Národním univerzitním sportovním centru v Ice Oval Calgary reprezentační trenér Petr Novák, Martina Sáblíková, a v Brně premiér ČR Mirek Topolánek
Tagy

Poslední komentáře