Navigace:FreeStyle

FreeStyle


3. ročník Mistrovství ČR ve freestyle bruslení

Volný styl neboli freestyle, rychlostní slalom či skok vysoký na kolečkových bruslích bude opět k zhlédnutí na 3. ročníku Mistrovství ČR ve freestyle bruslení. Celodenní akci plnou freestyle triků na in-linech mezi kelímky, která se koná v sobotu 25. srpna 2012 od 10 hodin na Letní scéně ve Smetanových sadech v Olomouci, pořádají In-line klub, o. s. a Škola kolečkového bruslení LENE.

Pozvánka: Freestyle Letná 2010

Dne 9. 10. 2010 se koná v Praze pokračování série závodů letos pod názvem Freestyle Letná 2010. Jedná se o soutěž ve freestyle slalomu. Jako předchozí ročníky se koná v Praze na Letné u bývalého Stalinova pomníku.

Zlín zažije světovou premiéru v In-line Cross Downhillu

  Již v sobotu 27. 6. proběhne ve městě obuvi unikátní akce - BladeRace 09 – závod v In-line Cross Downhillu. Tato jedinečná adrenalinová disciplína kombinuje in-line bruslení a princip závodů ve skicrossu. Čtyři bruslaři v každé rozjížďce budou závodit na sto padesát metrů dlouhé svažité dráze plné umělých překážek. Dva první postupují do dalšího kola, druzí dva ze závodu vypadávají. „Na své si přijdou nejenom závodníci, ale také diváci, kterých očekáváme okolo pěti set. O dramatické situace jistě nebude nouze,“ říká ředitel závodu Jan Marcaník a dodává: „úvodní jízdu finále, která je na programu od 19 hodin předvedou zlínští hokejisté a přední zlínští sportovci.“ 

Funstorm Extreme day 4

Již 4. přehlídka extrémních sportů Funstorm Extreme day 4 se konala 10. září ve skateparku v Mladé Boleslavi, sešli se tu nejlepší adrenalinoví sportovci v mnoha disciplínách.

Akrobatický skating - nové disciplíny v kolieskovom korčuľovaní

Kolieskové korčuľovanie je moderný šport pre milovníkov pohybu (športov "de glisse") bez obmedzenia veku. Z rekreačného a praktického (druh dopravy) aspektu, tento šport je zmesou stratégie, techniky, obratnosti a fyzickej kondície. Od začiatkov po dokonalosť, od zábavy po súťaže, od Freestyle trikov k rýchlostnému korčuľovaniu, to je všetko jeden komplex možností na ceste ku pokrokom. Už je len na nás, aby sme si vybrali tú správnu disciplínu, v ktorej nájdeme to "svoje".

Poslední komentáře