Navigace:Fitness

Fitness


Bruslete pohodlně s držákem mobilu na ruku Sports Armband

Taky patříte mezi inlinisty, kteří bez chytrého telefonu brusle neobléknou? Měříte vaše sportovní výkony pomocí aplikací RunKeeper, Runastic PRO, Endomondo nebo Sports Tracker? Potom je tento článek určen právě vám.

Chytré telefony jsou možná jediným stimulem přimět jinak línou populaci ke sportu. Bohaté statistiky a chlubení se mezi přáteli dělá z těchto pomocníků účinná motivační zařízení. Většina aplikací je v základní verzi zdarma, navíc nové mobilní telefony mají v sobě automaticky zabudované GPS, což je jediná podmínka k tomu, aby vám tyto aplikace fungovaly. Na základě detekování polohy aplikace sama vypočítává vše ostatní. Zpětně si tak můžete prohlédnout vaše výkony, sdílet je na sociálních sítích, nechat si připravit tréninkový program atd.

Pozvánka: Brno Circuit Inline 2012

 V neděli 14.10. proběhne na Masarykově okruhu v Brně už 4. ročník týmového závodu na bruslích, Brno Circuit Inline 2012. Půjde o štafetový závod týmů, v každém týmu může být 3–5 jezdců, kteří se na trati budou střídat. Zatím je přihlášeno zhruba 30 týmů z Česka, Slovenska, Polska a Švýcarska, ale tento počet ještě není konečný. Tradičně je vypsána i kategorie jednotlivců a novinkou je kategorie dvojic. Závod je otevřený pro veřejnost, je vypsána i kategorie firemních týmů, kde půjde hlavně o utužení kolektivu a ojedinělý zážitek.

První inline jízda Brnem se blíží

V sobotu 21.4.2012 proběhne letos první jízda městem Brnem na kolečkových bruslích za hudebního doprovodu Rádia Krokodýl. Sraz je v 15:30 na rohu ulice Podnásepní a Špitálka...

Inline bruslení v Africe

 V době, kdy u nás vládne paní zima a kdy poštěstí-li se na inline brusle vůbec vyrazit, tak jedině nabaleni, jak na běžkách a vdechujíce ledový vzduch, jsou místa na světě, která nejsou až tak finančně vzdálená a přitom právě v naší zimě nabízí skoro ideální podmínky k inline bruslení.
Náš plán byl jednoduchý, v lednu nebo únoru zalevno doletět někam, kde bude teplo a bude se tam dát bruslit. Koukali jsme na Mallorcu, Turecko i trochu dražší Kanáry. Nikde na netu rozumná zmínka o tom, že by se tam dalo dobře bruslit, analýza fotek cest / kvality asfaltu na googlemaps taky nic moc...

Blade Nights v Opavě zase žijí

Jezdíte rádi na inline bruslích? Bavíte se rádi ve skupině stejně "postižených" lidí? Tak toto je akce pro vás! Jsou připraveny vyjížďky na inline bruslích noční Opavou, po cestách a v místech, kde si obvykle nezabruslíte, protože by vás tam mohla pokutovat policie. Teď vás naopak budou policisté chránit!!! A k tomu moderní hudba a spousta zábavy. Tak neváhejte, nikomu se nemusíte přihlásit, jen přijďte.

Tradiční inline jízdy noční slezskou metropolí na severu Moravy zase ožívají. Společné úsilí Magistrátu města Opavy a sportovního klubu SportovniKurzy.cz přinese své ovoce již v sobotu 20. srpna 2011, kdy se bude konat letošní první noční jízda...

Oblíbený seriál Večerní in-line bruslení startuje již tuto sobotu v Praze!

Již tuto sobotu 18. června proběhne v Praze první letošní veřejná vyjížďka oblíbeného bruslařského seriálu Večerní in-line bruslení městy ČR bez aut (www.vecerniinline.cz). Projekt byl zahájen před třemi roky, první myšlenka veřejných nočních projížděk městy po vzoru evropských metropolí, kde se pravidelné aktivity tohoto typu těší velké oblibě, vznikla ve spolupráci nejúspěšnější české rychlobruslařské reprezentantky a dnes už i trojnásobné olympijské medailistky Martiny Sáblíkové a její zastupitelské agentury Sport Invest Group, která jednotlivé jízdy produkčně zajišťuje.

Slavnostní otevření areálu v Českém údolí již v pátek 15.4.2011

Vedení centrálního obvodu a města Plzně spolu s významnými českými sportovci již tento pátek 15. dubna 2011 slavnostně otevřou sportovně-kulturní multifunkční areál v Českém údolí.

Pozvánka: Moravskobudějovický obchvaťák

Jedinečná možnost se nabízí všem vyznavačům inline bruslení. V sobotu 9. října budou mít možnost na vlastní kůži vyzkoušet zcela nový asfalt budoucího silničního obchvatu Moravských Budějovic. V rámci akce „Moravskobudějovický obchvaťák“ bude pro veřejnost otevřen zhruba šestikilometrový úsek. Bruslaři jej budou mít k dispozici od 14 – 16 hodin pro volné bruslení, součástí akce ale bude i závod v inline slalomu na čas...

Brno Circuit Inline zve na Masarykův okruh. Podruhé!

Pět hodin kroužení po brněnském Masarykově okruhu. Rychlost, vytrvalost, touha zvítězit. Závod jako každý jiný, chtělo by se říct, ale jeden rozdíl tu oproti těm ostatním je. Zatímco všechny víkendy v letošním roce Masarykův okruh ovládalo burácení motorů a pach benzínu, v neděli sedmnáctého října to bude jiné. O vítězství se ve vytrvalostním závodě utkají týmy in-line bruslařů. Už podruhé...

Pozvánka: Starolískovecké Inline 2010

Sportovní klub SK Špilberk Brno Vás zve na ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE NA INLINE BRUSLÍCH. Připravujeme pro vás závody pro děti, mládež i dospělé, soutěž pro maminky a tatínky na bruslích s vozíky (kočárky), VEŘEJNOU JÍZDU po ulicích Starého Lískovce, závody v inline sprintu, tombolu pro všechny zúčastněné děti a další doprovodný program. Vše se uskuteční v sobotu 2. října od 14.00 na vícegenerečním hřišti na ulici Bosonožská v Brně Starém Lískovci a to v rámci akce "Den radnice".

Poslední komentáře