Navigace:Pozvánka: Brno Inline Grand Prix 2009

Pozvánka: Brno Inline Grand Prix 2009


Autor:marbaZveřejněno:11 Srpen 2009

Mistrovství ČR v Inline maratonu, Hartmann handbike ½ maraton na ručních kolech, volná inline jízda pro veřejnost a spousta dalších závodů pro všechny věkové kategorie vás čekají v sobotu 15. srpna 2009 na brněnském výstavišti. Od 10 hodin zde startuje jubilejní pátý ročník Brno Inline Grand Prix.
Kromě mezinárodního mistrovského maratónu pro zdatné inline bruslaře budou na programu závody i pro fitness jezdce (10 km) a děti (500 m, 2 km a 4 km). Čtyřčlenné firemní a sportovní týmy mohou změřit své síly v inline závodě Inline Master Team na 4 km. Diváci budou také moci shlédnout jistě opět velice dramatický závod Českého poháru handbike 2009 na 22km trati. Pro fitness bruslaře a bruslařskou veřejnost je připravena volná inline jízda výstavištěm...

Mistrovství ČR v Inline maratonu, Hartmann handbike ½ maraton na ručních kolech, volná inline jízda pro veřejnost a spousta dalších závodů pro všechny věkové kategorie vás čekají v sobotu 15. srpna 2009 na brněnském výstavišti. Od 10 hodin zde startuje jubilejní pátý ročník Brno Inline Grand Prix.

Kromě mezinárodního mistrovského maratónu pro zdatné inline bruslaře budou na programu závody i pro fitness jezdce (10 km) a děti (500 m, 2 km a 4 km). Čtyřčlenné firemní a sportovní týmy mohou změřit své síly v inline závodě Inline Master Team na 4 km. Diváci budou také moci shlédnout jistě opět velice dramatický závod Českého poháru handbike 2009 na 22km trati. Pro fitness bruslaře a bruslařskou veřejnost je připravena volná inline jízda výstavištěm.

Pořadatelé na letošní 5. ročník opět chystají několik novinek. Jednou z nich je zařazení nového závodu do programu dne. Tímto závodem je INLINE SPRINT na 150 m, který se pojede formou čtyřčlenných rozjížděk. SK Špilberk Brno v rámci jubilejního ročníku také vypisuje finanční prémie na závody „10 km“ a “INLINE SPRINT“. Prvních 40 jezdců v kategoriích maraton a 10km dostane po dojezdu pamětní medaili závodu.

Je nutno upozornit, že všechny závody jsou otevřené pro jakékoliv zájemce i z řad amatérů a hobíků. Každý, kdo je schopen ujet potřebnou vzdálenost, je srdečně zván. Nebojte se a přijďte ochutnat neopakovatelnou atmosféru tohoto závodu. Kdo se necítí na srovnávání sil s mistrovskými rychlíky, pro toho bude připravena již zmíněná 10km trať či volná projížďka, kterou zvládne opravdu každý.

Kromě vlastního závodění se mohou účastníci i diváci těšit na bohatý doprovodný program. Najdete zde půjčovnu bruslí a hned vedle Powerslide školu bruslení, kde se naprostí začatečníci naučí základní dovednosti a pokročilí bruslaři budou mít možnost naučit se nové triky. K vidění bude také exhibice BMX, soutěže s radiem Kiss Hády a další. Pro děti bude přichystán dětský koutek a soutěže o zajímavé ceny.

Vstup do areálu výstaviště je zcela zdarma. Podrobné informace o této akci najdete na www.brnoinlinemarathon.cz a www.skspilberk.cz.

Na akci Vás srdečně zvou sportovní klub SK Špilberk Brno a agentura Globe sport promotion.

Poslední komentáře