Navigace:Jarní bruslení Mladou Boleslaví

Jarní bruslení Mladou Boleslaví


Autor:marbaZveřejněno:09 Duben 2009

19.04.2009 14:00

 

Dne 19. dubna od 14.00 se koná další jízda městem na bruslích a kolech. Sraz je u Bondy centra směrem ke Škoda Autu muzeu. Čeká nás bohatý doprovodný program:-)

Své kaskadérské umění na motorce přijede ukázat Pavel Vik, který mistrně ovládá svou Hondu CBR 900 a se kterým jezdím již 4 roky na tuningových srazech na bruslích. Přijede slovenská reprezentantka Lenka Buchcárová, která vyhrála Eurohry v Anglii a převede tancování na bruslích včetně ukázkové jízdy slalomu. V této taneční show ji doplní na trekových bruslích Petr Točič, kterého již dobře znáte:-) Míra Zeindler, mistr ČR z Olomouce předvede svou disciplínu flatland, neboli tanečky na kole. Rychlobruslařský Powerslide team nám v exhibičním závodě nám ukáží jakou rychlostí se dá letět na bruslích. Máte se na co těšit i co dohánět;-), protože jak jsou malý tak jsou neskutečně rychlí:-) Součástí celé show budou otevřené závody pro příchozí na 500 m. Závody budou probíhat od 13.30 do 14.00 h. 300 m trať bude otevřena k volnému ježdění od 13.00. A kdo nemá brusle nebo by si rád vyzkoušel nové modely bruslí Powerslide, může tak učinit ze 40 párů modelů 08, 09. V 15.00 vyjedeme na 12-ti kilometrovou jízdu městem za bezpečného doprovodu městské policie, kluků na kolech ze skateparku a hudebního auta rádia Kiss Delta.

Těsíme se s vámi všemi na krásnou další jízdu a věřím, že opět vytvoříme skvělou atmosféru při jízdě městem. Děkujeme všem partnerům za pomoc při realizaci celé akce: Středočeskému kraji za podpory zástupce hejtmana Robina Povšíka, městu Mladá Boleslav, zdravotní pojišťovně Škoda, Bondy centru, rádiu Kiss Delta, Boleslavskému deníku, Partners, Powerslide, CA planet, FK MB, sport Český ráj, Zdravé město MB a Klaudíánova nemocnice a všem dalším lidičkám kteří nám pomáhají:-) Děkujeme:-)

Za pořadatele Petr Manďák (Mandisagency) a Luboš Dvořák (Probay).

Mandis agency
Bc. Petr Manďák
http://www.mandisagency.com

Poslední komentáře