Navigace:Předposlední závod O2 InLine Cupu proběhne v Černošicích

Předposlední závod O2 InLine Cupu proběhne v Černošicích


Autor:marbaZveřejněno:31 Srpen 2008

Už jen dvě pokračování zbývají do konce největší série závodů na in-line bruslích na území České republiky. O2 InLine Cup napíše tento víkend v Černošcích u Prahy už své sedmé letošní dějství, které se stejně jako všechna předešlá bude počítat do Českomoravského bruslařského poháru.

Po minulém víkendu, kdy O2 InLine Cup zavítal do dějiště plánovaného mistrovství světa v klasickém lyžování ve Vesci u Liberce se nyní série přesune k hlavnímu městu. Opět se bude jednat o rodinný závod, kterého se může zúčastnit úplně každý. V Černošcích budou organizátory vypsány dva závody – na 1500 metrů a desetimílový, tedy závod na šestnáct kilometrů. „Trať v Černošcích vede po nově upravených asfaltkách v příjemném prostředí vilové čtvrti, částečně také podél řeky Berounky,“ říká jeden z organizátorů závodu Vít Žalud.

Krom dvou vypsaných závodů čeká na návštěvníky předposledního dílu O2 InLine Cupu také volné ježdění uzavřenými ulicemi města, které je naplánováno na druhou hodinu a bude tak předcházet ostrému startu Českomoravského bruslařského poháru.

I tentokrát čeká na návštěvníky O2 InLine Cupu bohatý doprovodný program. „Po skončení závodu a vyhlášení výsledků je naplánována after party v prostoru Rip Curl pláže v Černošcích, kde čeká na návštěvníky exhibice in-line bruslařů v rampě, závod ve freestyle BMX a samozřejmě doprovodný hudební program,“ doplňuje Vít Žalud. Další podrobnosti o závodech nawww.o2inlinecup.cz.

Realizační tým O2 InLine CUP

Tagy

Poslední komentáře