Navigace:O2 InLine Cup zakončil vítězně Pecka

O2 InLine Cup zakončil vítězně Pecka


Autor:marbaZveřejněno:21 Září 2008

8. díl inline série započítávané do Českomoravského poháru byl pro letošní sezónu i finálem. Poslední závod O2 InLine Cupu, který se jel na dnes slavnostně otevřené trati ve veslařském areálu v Račicích, vyhrál bezkonkurenční Jan Pecka. „ Jsem hrozně rád, že to tak vyšlo, dnešním vítězstvím jsem potřetí v řadě získal 1. místo i v rámci celkového pořadí poháru. Vzhledem k tomu, že jsme do posledního kola vjížděli čtyři, mohlo to dopadnout jakkoli, mohl jsem být dnes třeba až čtvrtý,“ řekl nejlepší muž na 20 km trati Jan Pecka.

Novou trať otevřel poslanec Parlamentu České republiky Aleš Rádl, jehož zásluhou byl kompletně opraven povrch do parametrů splňujících podmínky na uskutečnění mezinárodních inlajnových klání. Martin Dvořák z pořádající agentury Sportgroup k závěrečnému závodu O2 InLine Cupu dodal: „S průběhem jsem velmi spokojen, přijelo kolem 220 závodníků a hlavního závodu na 20 000 m se zúčastnilo 75 bruslařů. Počasí taky vyšlo, nepršelo a zranění jsme nezaznamenali žádná.“

Nezbývá tedy než poděkovat všem organizačním pracovníkům a nadšencům kolem inlajnů a těšit se na další pokračování po zimě.

Výsledky

Kategorie – muži 20 000 m
1. místo Pecka Jan
2. místo Krupka Matěj
3. místo Krejčík Marek

Kategorie – ženy 20 000 m
1. místo Karabová Renáta
2. místo Nováková Kamila
3. místo Bubeníková Klára

Kategorie – časovka družstev
1. místo KSB DDM Modřany
2. místo INLAJN.CZ
3. místo U KONCE S DECHEM

Další podrobnosti včetně fotografií ze závodů na www.o2inlinecup.cz a kompletní výsledky na www.championchip.cz.

Realizační tým O2 InLine CUP

Tagy

Poslední komentáře